Skontaktuj się z nami...

Parapety wewnętrzne wyprodukowane z PCV

Opublikowano: [2012-07-24]
Kategoria: [Parapety]

  

 

W ofercie posiadamy 3 rodzaje parapetów z PCV. Są to parapety:
1. komorowe
2. nakładkowe
3. wykonane z PCV spienionego

Wszystkie w/w parapety charakteryzują się następującymi właściwościami:
1. Przeznaczony do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium, Dzięki najszerszej na rynku palecie oklein doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien.
2. Rdzeń wykonany z wysoko udarowego polichlorku winylu, laminowany wysokiej jakości okleinami PVC i laminatami CPL, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną.
3. Szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniego dekoru do każdego wnętrza.
4. Największy wybór kolorów i szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu oraz wysoka jakość poparta wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z PVC to cechy, które czynią nasz produkt wyjątkowym.

Kolorystyka parapetów dostępna  w zakładce GALERIA.

W przypadku zainteresowania zakupem lub chęcią otrzymania oferty prosimy o kontakt z najbliższym Salonem Sprzedaży KONAL lub Punktem Dealerskim. Lista wraz z adresami dostępna w zakładce KONTAKT lub na mapie punktów handlowych.

Informujemy, iż wizyta naszego Doradcy Techniczno-Handlowego w celu dokonania pomiaru, wyceny oraz przekazania wskazówek jakie rozwiązania najlepiej zastosować dla Państwa domu, mieszkania lub inwestycji - jest bezpłatna.

 

 

 


Wróć
Aktualności   |   O Firmie   |   Kumulacje   |   Giełda   |   Zamówienia   |   Skontaktuj się z nami...