Skontaktuj się z nami...

Drzwi zewnętrzne, wejściowe PCV

Opublikowano: [2012-07-26]
Kategoria: [Drzwi]

        

 Szanowni Klienci, 

na wstępie trzeba podkreślić, że drzwi wejściowe są jednym z najczęściej używanych elementów w domu. W tym duchu też trzeba traktować ich zakup. Jakakolwiek nieuzasadniona oszczędność w tym przypadku mogłaby oznaczać raczej odwrotny efekt w postaci napraw, reklamacji, regulowania itp.

Wybierając odpowiedni produkt trzeba uwzględniać przede wszystkim umieszczenie drzwi wejściowych i ich ostateczne narażenie na działanie promieniowania słonecznego, typ wypełnienia drzwiowego, jego powierzchnię i wykończenie powierzchni, następnie typ ramy, jej wzmocnienie oraz kierunek otwierania drzwi wejściowych.

Ogólnie można powiedzieć, że im więcej słońca i kolorów, tym wyższej jakości materiał i technologia jest potrzebna do bezbłędnego funkcjonowania całego systemu wejściowego.

Przy zakupie drzwi należy pamiętać iż drzwi białe nie są tak wrażliwe na zmiany temperatury jak drzwi w kolorze oraz o ile to jest możliwe, staramy się preferować drzwi otwierane do wewnątrz, w których rozłożenie statycznych sił jest dużo korzystniejsze niż profili otwieranych na zewnątrz!!!.

Produkowane przez Fabrykę Okien KONAL drzwi wejściowe z PCV posiadają grubość od 24 mm do 40 mm, przepuszczalność cieplna od 1,15 U do 0,61U, ważona izolacyjność akustyczna jest certyfikowana wartością 24 dB.

W ofercie posiadamy 2 serie: seria podstawowa to Classic i Technic oraz seria wyższa to Vizual, Elegance i Premium.

Oszklenie wypełnień drzwiowych realizujemy z szybami podwójnymi lub potrójnymi, z możliwością wyboru szyb ornamentalnych lub witraży w kombinacjach z termoizolacyjnymi lub przeciwuderzeniowymi szybami. O możliwościach kombinacji należy poradzić się ze swoim Doradca Techniczno-Handlowym.

Wybierając płyty drzwiowe z tworzywa z wykończeniem imitacją drewna należy dowiedzieć się u swojego dostawcy o wszelkich ryzykach, możliwościach użycia i gwarancjach na dany wyrób.

Galeria zdjęć wyprodukowanych i zamontowanych drzwi typu Classic w zakładce GALERIA lub pod adresem: http://www.konal.pl/galeria/drzwi-wejsciowe--zewnetrzne--pcv---classic_30.html

Galeria zdjęć wyprodukowanych i zamontowanych drzwi typu Technic w zakładce GALERIA lub pod adresem: http://www.konal.pl/galeria/drzwi-wejsciowe--zewnetrzne--pcv---technic_28.html

Zasadniczą różnicą w porównaniu z wymienionymi powyżej płytami z tworzyw jest ich niemal zerowa rozszerzalność cieplna, co gwarantuje wyraźnie wyższą odporność na działanie promieniowania słonecznego. Wyroby te mają dłuższą żywotność, minimalne wymagania co do utrzymania i doskonały wygląd.

Serie Vizual, Elegance i Premium dają również klientom szerokie możliwości wyboru oryginalnych wzorów. Poszczególne grupy paneli są odbiciem zainteresowania potencjalnych odbiorców nowymi wzorami, różniącymi się od „klasycznych” paneli z tworzywa, których atrakcyjność z czasem się zmniejsza. Użycie płyt HPL/ALU umożliwia niemal nieograniczoną paletę wzorów drewna lub kolorowych powłok według wzornika Ral, ewentualnie ich kombinacji. Wszelkie warianty wyglądu można sprawdzić na stronie: http://www.konal.pl/galeria

Seria Elegance – te wzory reprezentują nowoczesny wygląd dla wymagających klientów. Kombinacja płyty HPL / ALU z ramkami ze szlachetnej szlifowanej stali nierdzewnej zapewniają oryginalność Państwa drzwi wejściowych !Seria Vizual – jest najprostszym wariantem wzoru drzwi HPL/ALU. Dzięki prostej technologii i braku ramek ten wariant jest popularny przede wszystkim dzięki niskiej cenie w kombinacji z wysoką jakością. Powierzchnię tworzą tylko gładkie płyty HPL lub ALU z otworem na oszklenie

Galeria zdjęć wyprodukowanych i zamontowanych drzwi typu Vizual w zakładce GALERIA lub pod adresem: http://www.konal.pl/galeria/drzwi-wejsciow--zewnetrzne--pcv---vizual_29.html

Seria Premium
– jest do tej pory najwyższą klasą produkowanych drzwi nie tylko co do jakości, ale również wyglądu i możliwości kombinacji. Powierzchnię panelu znów tworzą płyty HPL lub ALU, tu jednak dopełnione montowanymi ramkami powlekanymi foliami imitującymi drewno lub lakierowane w kolorze RAL. Ramki są za pomocą specjalnych przyrządów ręcznie montowane na panelu tak, aby zapobiec ich amatorskiemu demontażowi lub uszkodzeniu.

Trwałość i jakość materiału płyt HPL lub ALU umożliwia nam włączenie do oferty dużej ilości imitacji drewna. Standardowo można wybrać aż z 35 wzorów na składzie i kilkudziesięciu wzorów „na zamówienie”. Paleta lakierów jest niemal nieograniczona, ale należy się liczyć z dłuższymi terminami dostawy i unikać możliwego mechanicznego uszkodzenia.

Dostępna kolorystyka drzwi (plik do pobrania) lub:
 

 

 

 

       
 
                                                                                                                
                                               

W przypadku zainteresowania zakupem lub chęcią otrzymania oferty prosimy o kontakt z:

 

 

 


Prosimy powoływać się na podpisaną umowę kooperacyjną z e-platformą KONAL lub e-platformą MSB - co upoważnia Państwa do dodatkowych rabatów i zakupów w cenach hurtowych.
 
Informujemy, iż firmy, które rozpoczynają działalność lub poszerzają ofertę o w/w produkt otrzymają bezpłatne wsparcie organizacyjno-handlowe.
Wróć
Aktualności   |   O Firmie   |   Kumulacje   |   Giełda   |   Zamówienia   |   Skontaktuj się z nami...