Skontaktuj się z nami...

Nasz zespół

Opublikowane: 2012-03-28

 

 

 

 

 

 Rada Nadzorcza

Robert Trendak - Przewodniczący Rady
Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania i pasji - manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu różnorodnymi strukturami kompetencyjnymi w branżach: finansowej (BIG Bank Gdański -Dom Maklerski Millenium, Agent Transferowy), logistycznej (MS STOLICA, UPS).  Współzałożyciel i zarządzający firmami: Grupa Talents, Exact Consulting, JOB4TECH (Doradztwo Personalne, usługi Executive Search), Fides Financial Group (Broker Ubezpieczeniowy),  Security Integration System (risk management). Członek Rad Nadzorczych wielu spółek notowanych na GPW.


Tomasz Krześniak - Członek Rady

Właściciel Kancelarii Adwokackiej Tomasz Krześniak. Inwestor finansowy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2002 roku. W 2004 r. uzyskał wpis na listę doradców podatkowych. Następnie rozpoczął aplikację adwokacką. Autor i współautor publikacji z zakresu prawa podatkowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, zarówno Klientom indywidualnym w sprawach cywilnych i karnych, jak i w reprezentowaniu przedsiębiorców w skomplikowanych procesach przed sądami gospodarczymi i administracyjnymi. Swoje doświadczenie zdobywał w kancelarii prowadzonej przez uznanego specjalistę z dziedziny podatków, w szczególności podatku VAT. Kancelaria prowadzona przez adwokata Tomasza Krześniaka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. W celu zapewnienia szybkiej i wszechstronnej pomocy prawnej swoim Klientom Kancelaria stale współpracuje z adwokatami, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami.

Justyna Grau-Brzóska - Członek Rady
Wiceprezes Zarządu Spółki EC CAPITAL Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte w takich firmach jak: Gesso Sp. z o.o.(Wiceprezes Zarządu), Dąb-Wel Spółka Jawna (wspólnik zarządzający). Sprawuje nadzór właścicielski nad inwestycjami w branży paliwowej, które realizowane są przez spółkę EC CAPITAL. Wykształcenie wyższe. 
 
Zbigniew Twardowski - Prezes Zarządu. Pomysłodawca projektu utworzenia e-platformy. Prezes Zarządu spółki EC CAPITAL Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie nabyte w takich firmach jak: Messenger Service STOLICA SA - obecnie UPS Polska (Prezes Zarządu), POLFROST Internationale Spedition Sp. z o.o.(Członek Zarządu), BAUMA SA - obecnie ULMA Construccion Polska SA (Członek Rady Nadzorczej). Wykształcenie wyższe (Akademia Morska w Gdyni oraz Uniwersytet Gdański), studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA) oraz studia podyplomowe na Wojskowej Akademii Technicznej z zakresu zarządzania i pośrednictwa w nieruchomościach, uprawnienia Ministra Skarbu do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.
Jolanta Jasionowska - Członek Zarządu. Odpowiada za finanse Spółki Posiada wieloletnie doświadczenie w działach sprzedaży nabyte w takich firmach jak Bank Pekao SA oraz EC CAPITAL Sp. z o.o. i spółka 3F Sp. z o.o. (Członek Zarządu). Wykształcenie wyższe (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania), licencja KNUFE.
Kontakt:
jolanta.jasionowska@msb.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 664 026 174
Wioletta Twardowska - Członek Zarządu. Odpowiada za e-platformę FACTORY. Wykształcenie wyższe (Wyższa Szkoła Zarządzania), licencja KNUFE, studia podyplomowe na Wojskowej Akademii Medycznej z zakresu zarządzania i pośrednictwa nieruchomości.
Kontakt:
wioletta.twardowska@factory24.pl
telefon komórkowy: (+48) 784 000 935
Katarzyna Karda. Project Manager. Wieloletnie doświadczenie w działach customer service. Odpowiada za testowanie i wdrożenie wszystkich aplikacji e-platformy. Dodatkowo odpowiada za opiekę nad Dystrybutorami oraz współpracę z Przedstawicielami Regionalnymi. Wykształcenie wyższe.
Kontakt:
katarzyna.karda@msb.net.pl 
telefon stacjonarny: (23) 696 11 19
Joanna Miecznikowska. Project Manager. Odpowiada za marketing we wszelkich mediach internetowych oraz organizację szkoleń i spotkań integracyjnych. Dodatkowo projektuje i uzupełnia treścią strony strony internetowe dla Dystrybutorów.Wykształcenie wyższe.
Kontakt:
joanna.miecznikowska@msb.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 071 106  
Jarosław Sionek. Administrator systemów informatycznych oraz sprzętu IT. Odpowiada za sprawne funkcjonowanie portalu oraz konfigurowanie domen i adresów mailowych dla Dystrybutorów. 
Kontakt:
it@msb.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 655 244 162
Bartosz Liebner
 
 
Bartosz Liebner. Project Manager, odpowiada za e-platformę KONAL oraz za operacyjne zarządzanie Fabryką Okien. Wieloletnie doswiadczenie w dziedzinie stolarki otrworowej. Dodatkowo odpowiada za opiekę nad producentami okiennymi oraz salonami okiennymi. Wykształcenie wyższe.
Kontakt:
bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 085 899

 

 
 
   
Wróć
Aktualności   |   O Firmie   |   Kumulacje   |   Giełda   |   Zamówienia   |   Skontaktuj się z nami...