Skontaktuj się z nami...

I Walne Zebranie z DYSTRYBUTORAMI e-platformy MSB

Opublikowane: 2012-03-28

 

 

 


 
 Pragniemy Państwa poinformować, iż w dniach 23-25.03.2012 w Lidzbarku odbyło się pierwsze zapoznawczo - szkoleniowe zebranie MSB.net S.A. W spotkaniu tym wzięli udział nasi DYSTRYBUTORZY z całego kraju.

Wkład i zaangażowanie naszych klientów utwierdziło nas w przekonaniu, że nasz projekt jest na właściwej drodze. E-platforma przy pomocy naszych klientów rozwija skrzydła i w najbliższym czasie ma szansę stać się jedną z największych grup zakupowych materiałów budowlanych. 

Skumulowane zakupy są autorskim, pionierskim projektem co czyni je jeszcze atrakcyjniejszym „produktem”. My z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty osiągnęły satysfakcjonujące dla naszych dystrybutorów ceny.

Zagadnienia poruszone na spotkaniu rozwiały wątpliwości dotyczące funkcjonalności naszej platformy. Pytania zadawane często przez naszych klientów zostały omówione przez zaproszonych przez nas gości w wyczerpujący sposób.

Najważniejsze kwestie jakie poruszaliśmy na konferencji: 
1. Finansowanie handlu na e-platformie
2. Korzyści dla DYSTRYBUTORÓW z przystąpienia do e-platformy (prezentacja - po pobrania)
3. Szablony stron internetowych, adresy mailowe dla DYSTRYBUTORÓW 
4. Oferta Fabryki Okien KONAL w zakresie stolarki otworowej PCV (www.konal.pl)

Z opinii DYSTRYBUTORÓW obecnych na konferencji wiemy, że były to pożytecznie spędzone wspólne chwile.

W przypadku zainteresowania współpracą, przystąpieniem do e-platformy MSB prosimy o kontakt z Przedstawicielem Regionalnym. Dane kontaktowe pod adresem: http://www.msb.net.pl/Public/MapLocalizations.

Zdjęcia z konferencji dostępne na naszej stronie na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Mazurskie-Sk%C5%82ady-Budowlane-MSB/326011467419019

Wróć
Aktualności   |   O Firmie   |   Kumulacje   |   Giełda   |   Zamówienia   |   Skontaktuj się z nami...