Skontaktuj się z nami...

Gruzja - misja branżowa oraz Spotkanie Klastra Mazurskie Okna

Opublikowane: 2013-12-05

Gruzja - misja branżowa

W dniach od 03.- 09.10.2013 Delegaci Klastra Mazurskie okna wyjechali do Gruzji w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego i rozwój klastra stolarki otworowej w Polsce Wschodniej – kontynuacja działań”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.
Gruzja to kraj, który przeszedł znaczną przemianę gospodarczą. Państwo to jest najlepiej reformowanym krajem na całym świecie. Decyzja o wprowadzeniu na rynek gruziński produktów z Klastra Mazurskiego, była bardzo przemyślana. Przygotowane zostały materiały na seminaria zorganizowane dla polskich firm wchodzących na rynek gruziński, przedsiębiorcami z branży działającymi na rynku. Seminaria te dotyczyły wymagań technicznych, praw dotyczących stolarki otworowej oraz preferencjami rynku gruzińskiego. 
Firma Konal jako członek grupy Klastra, poszerzyła dzięki tej podróży swój rynek zbytu. Niebawem okna produkowane przez Konal będą exportowane do Gruzji. Wysoka jakość produktów została doceniona na rynku gruzińskim i mamy nadzieję, że ta współpraca przyniesie duże korzyści dla obojga. 
Podczas tego prawie tygodniowego wyjazdu delegaci prócz pracy i obowiązków, które sprowadziły ich w to miejsce, znaleźli również czas na drobne przyjemności. Wraz z przewodnikiem zwiedzali Gruzję, jej najpiękniejsze miejsca. Wieczorami w hotelu odbywały sie dancingi, które zapewniały dobrą zabawę a jednoczenie integrowały członków Mazurskego Klastra.
 

 

 

 

Dwa tygodnie później w dniach 24-25.10.2013 r. odbyło się niemniej ważne Spotkanie Klastra Mazurskie Okna

Głównym celem spotkania było szkolenie, na którym omawiane były projekty zakończone oraz wzmocnienie marketingowe wszystkich firm należących do Klastra.
Klaster zrzesza wszystkie firmy, które zajmują się produkcją i sprzedażą okien, stolarką otworową oraz wszystkie inne firmy powiązane z branżą okienną.
www.mazurskieokna.pl

Wróć
Aktualności   |   O Firmie   |   Kumulacje   |   Giełda   |   Zamówienia   |   Skontaktuj się z nami...