Skontaktuj się z nami...

Nasza realizacja zagraniczna. 

Produkcja i montaż fasady aluminiowej Norwegia

Nasza kolejna realizacja

Przepiękny Apartamentowiec Warszawa Nieporęcka

Parter Gastronomia fasada podwójny HS

[2015-03-30]

Nasze realizacje

Nasza realizacja Galeria + Budynek Mieszkalny Mińsk Mazowiecki

Szanowni Państwo,

W związku z zakupem ziemi oraz hal produkcyjnych w miejscowości Wielki Łęck (ok. 9 km od Lidzbarka)
informujemy, że Fabryka Okien Konal SA posiada nową siedzibę. 

Numery telefonów oraz adresy e-mail pozostają bez zmian. 

 

 

 

 

Dane adresowe:

Fabryka Okien Konal SA

Wielki Łęck 81a

13-230 Lidzbark

Tel./Faks (+48 23) 696 28 39

Tel. kom. (+48) 600 906 261 

biuro@konal.net.pl

Gruzja - misja branżowa

W dniach od 03.- 09.10.2013 Delegaci Klastra Mazurskie okna wyjechali do Gruzji w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego i rozwój klastra stolarki otworowej w Polsce Wschodniej – kontynuacja działań”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.
Gruzja to kraj, który przeszedł znaczną przemianę gospodarczą. Państwo to jest najlepiej reformowanym krajem na całym świecie. Decyzja o wprowadzeniu na rynek gruziński produktów z Klastra Mazurskiego, była bardzo przemyślana. Przygotowane zostały materiały na seminaria zorganizowane dla polskich firm wchodzących na rynek gruziński, przedsiębiorcami z branży działającymi na rynku. Seminaria te dotyczyły wymagań technicznych, praw dotyczących stolarki otworowej oraz preferencjami rynku gruzińskiego. 
Firma Konal jako członek grupy Klastra, poszerzyła dzięki tej podróży swój rynek zbytu. Niebawem okna produkowane przez Konal będą exportowane do Gruzji. Wysoka jakość produktów została doceniona na rynku gruzińskim i mamy nadzieję, że ta współpraca przyniesie duże korzyści dla obojga. 
Podczas tego prawie tygodniowego wyjazdu delegaci prócz pracy i obowiązków, które sprowadziły ich w to miejsce, znaleźli również czas na drobne przyjemności. Wraz z przewodnikiem zwiedzali Gruzję, jej najpiękniejsze miejsca. Wieczorami w hotelu odbywały sie dancingi, które zapewniały dobrą zabawę a jednoczenie integrowały członków Mazurskego Klastra.
 

 

 

 

Dwa tygodnie później w dniach 24-25.10.2013 r. odbyło się niemniej ważne Spotkanie Klastra Mazurskie Okna

Głównym celem spotkania było szkolenie, na którym omawiane były projekty zakończone oraz wzmocnienie marketingowe wszystkich firm należących do Klastra.
Klaster zrzesza wszystkie firmy, które zajmują się produkcją i sprzedażą okien, stolarką otworową oraz wszystkie inne firmy powiązane z branżą okienną.
www.mazurskieokna.pl

W dniu 4 października 2013 w Lidzbarku Warmińskim odbyło się V Forum Gospodarcze Rynków Bałtyckich i Wschodnich. Organizatorem wydarzenia była Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A.. Wydarzenie swoim patronatem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiej Pan Jacek Protas.

Zespół Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. w Olsztynie z przyjemnością informuje, że w V Forum Gospodarczym Rynków Bałtyckich i Wschodnich wzięło udział ponad 180 osób.

Gościliśmy przedstawicieli prawie 40 przedsiębiorstw zagranicznych z Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej oraz Litwy, 60 przedsiębiorców z Warmii i Mazur oraz blisko 30 przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, którzy w trakcie trwania Forum uczestniczyli w panelach konferencyjnych oraz sesji rozmów kooperacyjnych B2B oraz B2P.

Tegorocznym tematem przewodnim Forum było „Partnerstwo, współpraca, integracja - na rzecz rozwoju gospodarczego”.

 

Celem Forum było stworzenie warunków do wspólnej debaty i intensyfikacji współpracy transgranicznej przedsiębiorców z krajów członkowskich UE i krajów spoza UE, z uwzględnieniem roli jaką może odgrywać w tym procesie administracja publiczna, a także umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów gospodarczych z partnerami zagranicznymi.

Forum otworzył Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas. Podczas  konferencji głos zabrali: przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki Jan Szustkiewicz, Wiceminister Finansów Janusz Cichoń, Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Marek Karólewski, Prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Bożena Cebulska, Dyrektor PKO Bank Polski S.A. Bogdan Włodarczyk.

Podczas Forum odbył się panel dyskusyjny „Atrakcyjność UE dla krajów sąsiedzkich”, w którym uczestniczyli: Helena Romanowa (Przedstawiciel Izby Przemysłowo – Handlowej w Kaliningradzie), Jan Filip Libicki (Senator RP, Przewodniczący parlamentarnego Zespołu Polska – Rosja), Per Ole Petersen (Prezydent Euroregionu Bałtyk), Jarosław Czubiński (Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP w Republice Litewskiej).

Przedsiębiorcy mieli możliwość wzięcia udziału w dwóch warsztatach do wyboru: „Bezpieczeństwo żywności w polityce UE” oraz „Gospodarka niskoemisyjna”. Odbyły się również wizyty studyjne w warmińsko-mazurskich przedsiębiorstwach. Podczas trwania Forum uczestnicy mieli także możliwość zapoznać się z ofertą instytucji otoczenia biznesu działających w województwie warmińsko-mazurskim oraz ofertą inwestycyjną Warmii i Mazur, a także pozostałych województw Polski Wschodniej.

W sesji rozmów kooperacyjnych (B2B oraz B2P), poświęconej głównie branży spożywczej, budowlanej, w tym również stolarki otworowej, oraz drzewno-meblarskiej udział wzięło prawie 100 przedsiębiorców z Warmii i Mazur oraz z zagranicy, którzy przeprowadzili ok. 150 rozmów kooperacyjnych. Sesja matchmakingowa przygotowana została przez Zespół Enterprise Europe Network Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. w Olsztynie, a dodatkowe językowe wsparcie podczas prowadzonych rozmów zapewnili studenci filologii angielskiej i rosyjskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W trakcie Forum swoje oferty inwestycyjne zaprezentowały Instytucje Otoczenia Biznesu w tym Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. podstrefy Ełk i Gołdap oraz Agencja Mienia Wojskowego, Warmińsko-Mazurskie Centrum Obsługi Inwestora – Certyfikowany Partner PAIiIZ 2010-2013 (WMARR S.A. w Olsztynie) oraz miasta i gminy z województwa warmińsko-mazurskiego.

V Forum Gospodarcze Rynków Bałtyckich i Wschodnich zrealizowano w ramach projektu „Tworzenie i rozwój sieci współpracy centrów obsługi inwestora” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Zespół Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom Forum oraz partnerom za pomoc i zaangażowanie w realizację wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis stanowiska HANDLOWIEC:
1.       pozyskiwanie firm z branży okiennej lub budowlanej do idei wspólnych zakupów na platforme zakupowej www.konal.net.pl
2.       przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie,
3.       przygotowywanie raportów z wykonywanych działań.

Wymagania:
1.       min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w segmencie B2B w branży okiennej lub budowlanej
2.       Zaangażowanie w pracę i orientacja na wynik
3.       Rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
4.       Dobra znajomość pakietu MS Office
5.       wykształcenie minimum średnie
6.       Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
1.       pracę w nowatorskim przedsięwzięciu (pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce)
2.       atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego
3.       pakiet szkoleń i motywującą atmosferę (młody zespół)
4.       wynagrodzenie stałe + prowizje

 

ORAZ

 

Opis stanowiska  MONTAŻYSTA:

Praca przy montażu stolarki okiennej PCV, AL  wyjazdy do klientów, serwis

Wymagania

1. Znajomość branży - produkcja stolarki okiennej PCV, AL
2. Umiejętność czytania rysunku technicznego,
3. Doświadczenie w montażu okien, drzwi , rolet itp.
4. Umiejętność obsługi narzędzi murarskich, elektrosprzętu
5. Dyspozycyjność.

 

Aplikacje proszę kierować na adres: bartosz.liebner@konal.net.pl

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Konal to miejsce stworzone przez producentów okien PCW. Na naszym portalu salony okienne mogą kupić okna na profilach BRUEGMANN, KBE, ALUPLAST, WITAL, ENCORE. Oferta jest skierowana do salonów okiennych / firm budowlanych. Wszyscy otrzymują cenu hurtowe bez wzgledu na wartość zamówienia.

Wkrótce do naszej oferty dołączączeni zostaną producenci drzwi, osłon okiennych, bram i parapetów

 

 

 
 

Poniżej szchemat na czym polega projekt do którego możesz dołączyć.
Uwaga: jedna gmina - jeden salon okienny. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 

   

 

JAK DZIAŁAMY

  

JAK ZAMAWIAĆ

 

POWRÓT

 Osoby/firmy/salony okienne zainteresowane przystąpieniem do sieci prosimy o KONTAKT:

E - platforma KONAL - Centrala
     
Podstawowe dane firmy:
Fabryka Okien Konal S.A.
Wielki Łęck 81a
13-230 Lidzbark
KRS: 0000394387
NIP: 5711692348
Regon: 519650561
biuro@konal.net.pl
www.wgrupietaniej.net
www.facebook.pl
www.B2Bnetwork.pl
         Zarząd Spółki:
Reprezentacja jednoosobowa: 

Zbigniew Twardowski - Prezes Zarządu
Wioletta Twardowska - Członek Zarządu

Dział Zamówień:
Marek Rudziński

marek.rudzinski@konal.pl
zamowienia@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 600 906 261
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 
         Współpraca z salonami okiennymi:
Bartosz Liebner - Kierownik

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 085 899

Operatorzy e-platformy:
Katarzyna Karda - Operator
katarzyna.karda@konal.net.pl
telefon.komórkowy: (+48) 882 133 965
     
         
         
       
Osoby zainteresowane wizytą Przedstawiciela Regionalnego w siedzibie swojej firmy prosimy o kontakt:
Pan Bartosz Liebner:

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: +48 662 085 899
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39
     
 

Zapraszamy producentów okien do współpracy w zakresie zakupów grupowych na szyby zespolone.

Najniższe ceny na rynku oraz korzystny system finansowania zakupów. 

Nasze oprogramowanie, dostępne po zalogowaniu, umożliwia:
1. składanie zamówień on-line
2. automatyczną wycenę 
3. zdefiniowanie parametrów technicznych każdej szyby
4. wydruk zamówienia wraz z rysunkami technicznymi 

 


Producenci zainteresowani zakupem szyb zespolonych, w systemie grupowym, prosimy o kontakt z Przedstawicielami Regionalnymi lub z Centralą firmy.

E - platforma KONAL - Centrala
     
Podstawowe dane firmy:
Fabryka Okien Konal S.A.

Wielki Łęck 81a
13-230 Lidzbark
KRS: 0000394387
NIP: 5711692348
Regon: 519650561
biuro@konal.net.pl
www.wgrupietaniej.net
www.facebook.pl
www.B2Bnetwork.pl
         Zarząd Spółki:
Reprezentacja jednoosobowa: 

Jolanta Jasionowska - Członek Zarządu
Wioletta Twardowska - Członek Zarządu

Dział Zamówień:
Marek Rudziński

marek.rudzinski@konal.pl
zamowienia@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 600 906 261
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 
         Współpraca z salonami okiennymi:
Bartosz Liebner - Kierownik

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 085 899

Operatorzy e-platformy:
Katarzyna Karda - Operator
katarzyna.karda@konal.net.pl
telefon.komórkowy: (+48) 882 133 965
     
         
         
       
Osoby zainteresowane wizytą Przedstawiciela Regionalnego w siedzibie swojej firmy prosimy o kontakt:
Pan Bartosz Liebner:

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: +48 662 085 899
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39
     

Ogólne informacje na temat okien PCV sprzedawanych na e-platformie KONAL.

W ofercie mamy 5 grup produktowych:
1. okna produkowane na profilu BRUEGMANN
2. okna produkowane na profilu KBE
3. okna produkowane na profilu ALUPLAST
4. okna produkowane na profilu WITAL
5. okna produkowane na profilu ENCORE  

Szczegółowe informacje o stolarce okiennej w części OFERTY:

1. okna produkowane na profilu BRUEGMANN

2. okna produkowane na profilu KBE

3. okna produkowane na profilu ALUPLAST

4. okna produkowane na profilu WITAL

5. okna produkowane na profilu ENCORE  

 

 

JAK DZIAŁAMY

  

JAK ZAMAWIAĆ

 

POWRÓT

 Osoby/firmy/salony okienne zainteresowane przystąpieniem do sieci prosimy o KONTAKT:

E - platforma KONAL - Centrala
     
Podstawowe dane firmy:
Fabryka Okien Konal S.A.

Wielki Łęck 81a
13-230 Lidzbark
KRS: 0000394387
NIP: 5711692348
Regon: 519650561
biuro@konal.net.pl
www.wgrupietaniej.net
www.facebook.pl
www.B2Bnetwork.pl
         Zarząd Spółki:
Reprezentacja jednoosobowa: 

Zbigniew Twardowski - Prezes Zarządu
Wioletta Twardowska - Członek Zarządu

Dział Zamówień:
Marek Rudziński

marek.rudzinski@konal.pl
zamowienia@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 600 906 261
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 
         Współpraca z salonami okiennymi:
Bartosz Liebner - Kierownik

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 085 899

Operatorzy e-platformy:
Katarzyna Karda - Operator
katarzyna.karda@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 882 133 965
     
         
         
       
Osoby zainteresowane wizytą Przedstawiciela Regionalnego w siedzibie swojej firmy prosimy o kontakt:
Pan Bartosz Liebner:

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: +48 662 085 899
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39
     
 

E-platforma daje możliwość robienia zakupów grupowych na następujące rodzaje towarów:
a) materiały budowlane
b) stolarka okienna (okna PCW)
c) szyby zespolone
d) materiały do produkcji okien

Korzyści dla Dystrybutora: 
Oszczędność na kosztach zakupu: [1] materiałów budowlanych do 10%, [2] na oknach PCW do 15, [3] w przypadku szyb zespolonych oszczędność wynosi od 4% do 25% (mali i średni producenci kupują szyby w cenach od 52 zł do 67 zł- nasza oferta będzie na poziomie 50 lub 51 zł)
 
Wynajem brygad montażowych z różnych częściach kraju – reklamacje, regulacje + montaże dla klientów spoza regionu własnej działalności. 
Projekt w trakcie organizacji. Zakładany termin wprowadzenia w życie – wrzesień 2013 roku. Główne założenia projektu to dostęp do grup montażowych w każdej części kraju. Dostęp poprzez e-platformę KONAL. 

Korzyści dla Dystrybutora:

Większość firm handlujących stolarką okienną ma problemy związane z reklamacjami czy regulacjami jakie musi wykonać poza regionem swojego działania. Dostęp do bazy z brygadami montażowymi umożliwi dokonanie czynności serwisowych w krótkim terminie oraz przy minimalnych kosztach gdyż Dystrybutor nie będzie ponosił kosztu dojazdu do klienta. 

Pakiet usług z e-platformy MSB i KONAL 
W ramach każdej platformy Dystrybutor otrzymuje bezpłatnie następujące usługi:
a) Darmowa strona internetowa:
- salony okienne i producenci okien: wzór szablonu na stronie www.przyklad.konal.pl
- firmy budowlane: wzór szablonu na stronie www.przyklad.msb.net.pl
b) Firmowy adres mailowy (bez limitu pojemności serwera):
- salony okienne: wzór adresu mailowego imie.nazwisko@konal.net.pl 
- firmy budowlane: wzór adresu mailowego imie.nazwisko@msb.net.pl
c) Program lojalnościowy skierowany do klientów Dystrybutora
d) Możliwość wystawiania produktów na giełdzie towarowej 
e) Dostęp do portalu społecznościowego skierowanego dla branży budowlanej
f) Oprogramowanie do obsługi małej księgowości.

Korzyści dla Dystrybutora:

Profesjonalna strona internetowa firmy Dystrybutora. Może to być nowy kanał informacji o firmie oraz nowy kanał sprzedaży. Usługi e-platformy zwiększają wiarygodności firmy oraz zwiększają skuteczność w pozyskiwaniu klientów (w szczególności program lojalnościowy).

Materiały reklamowe dla Dystrybutorów na dostawę stolarki okiennej 
Każda firma handlująca stolarką okienną powinna posiadać materiały informacyjne na temat sprzedawanych okien PCW. Nasi Dystrybutorzy mogą otrzymać bezpłatnie wydrukowane oferty na dostawę stolarki PCW oraz AL, które docelowo skierują do swoich klientów. 
Oferta na dostawę stolarki PCW - do pobrania
Oferta na dostawę stolarki AL - do pobrania

Korzyści dla Dystrybutora:

Bezpłatny, gotowy wzór oferty, wydrukowany w kolorze. Oszczędność kilkuset złotych miesięcznie

Pakiet usług Fabryki Okien KONAL
W ramach współpracy z e-platformami Fabryka Okien KONAL przygotowała pakiet usług dla Dystrybutorów, którzy obecnie handlują oknami lub chcą handlować oknami:
a) wykonanie montaży przy pomocy firmowych zespołów montażowych, 
b) dowóz zakupionych konstrukcji okiennych specjalistycznymi samochodami bezpośrednio na budowę,
c) przygotowywanie wycen stolarki otworowej na podstawie projektów od architekta,
d) przygotowywanie wycen na podstawie pomiarów, które doświadczeni inżynierowie wykonują na budowach,
e) pomoc marketingowa przy wprowadzeniu do oferty okien PCW

Korzyści dla Dystrybutora:

Dystrybutorzy bez doświadczenia w sprzedaży okien otrzymują pełny zakres usług związanych z obsługą klienta, który chce kupić okna PCW, od pomiarów do montażu. Dodatkowo wspieramy nowych Dystrybutorów w działaniach marketingowych. Dystrybutorzy z doświadczeniem mają możliwość skorzystania z pomocy przy trudnych wycenach, trudnych klientach lub przy spiętrzeniu prac w sezonie. E-platforma nie współpracuje z osobami fizycznymi, tylko z firmami dlatego też nie ma możliwości, aby klient był fakturowany przez e-platformę. Dystrybutor jest w 100% zabezpieczony przed „przejmowaniem” klientów. 

Łatwy w obsłudze program do wycen stolarki okiennej
Funkcjonalność e-platformy KONAL umożliwia dokonywanie wycen stolarki okiennej wraz z wydrukami spersonalizowanych ofert (możliwość definiowania: rysunki konstrukcji okiennych, nazwa i adres kupującego, adres dostawy, rabat udzielony przez Dystrybutora) 

Korzyści dla Dystrybutora:

Dystrybutor może wręczać swoim klientom profesjonalne, ładnie wydrukowane oferty z rysunkami co ułatwia pracę i przyczynia się do wzrostu wiarygodności Dystrybutora. 

Opracowany wzór wizytówek dla pracowników Dystrybutora
Na potrzeby Dystrybutorów mamy opracowany wzór wizytówek, który może być stosowany przez Dystrybutora i jego pracowników. Jest to ujednolicony wzór uwzględniający przynależności do największej w Polsce grupy zakupowej materiałów budowlanych. Wzory wizytówek są podzielone na Dystrybutorów z własnym logotypem oraz na Dystrybutorów bez logotypu.

 

Korzyści dla Dystrybutora:
Dystrybutor ma do dyspozycji unikalny wzór swoich wizytówek, ujednolicony wizerunek co przyczynia się do wzrostu wiarygodności na rynku.

Przynależność do grupy zakupowej
Dystrybutorzy zarejestrowani na e-platformach stają się częścią grupy zakupowej skupionej pod wspólnym znakiem towarowym MSB i/lub KONAL. 

Korzyści dla Dystrybutora:

Dystrybutor poprzez przynależność do grypy zakupowej uzyskuje możliwość otrzymania pomocy w sytuacjach kryzysowych. Pomoc w zakresie wsparcia handlowego, wsparcia technicznego czy w ostateczności wsparcia finansowego. Przynależność do ogólnokrajowej grupy zakupowej zwiększa wiarygodność Dystrybutora na rynku. Dodatkowo Dystrybutor może uczestniczyć w szeregu szkoleniach oraz spotkaniach integracyjnych.

Możliwość zakupu stolarki okiennej lub materiałów budowlanych z 8% VAT
Zakup materiałów budowlanych lub stolarki okiennej połączone z usługami budowlanymi, które są świadczone w obiektach budownictwa mieszkaniowego lub infrastruktury towarzyszącej, o których mowa w art. 2 pkt 12 ustawy VAT może być rozliczane z 8% VAT.

Korzyści dla Dystrybutora:

Dystrybutor kupuje materiały budowlane o 15% taniej (liczone brutto) co skutkuje oszczędnościami w posiadanej bieżącej gotówce.

Do pobrania - Korzyści dla Dystrybutorów z przystąpienia do e-platformy.

 

JAK DZIAŁAMY

  

JAK ZAMAWIAĆ

 

POWRÓT

 Osoby/firmy/salony okienne zainteresowane przystąpieniem do sieci prosimy o KONTAKT:

E - platforma KONAL - Centrala
     
Podstawowe dane firmy:
Fabryka Okien Konal S.A.

Wielki Łęck 81a
13-230 Lidzbark
KRS: 0000394387
NIP: 5711692348
Regon: 519650561
biuro@konal.net.pl
www.wgrupietaniej.net
www.facebook.pl
www.B2Bnetwork.pl
         Zarząd Spółki:
Reprezentacja jednoosobowa: 

Zbigniew Twardowski - Prezes Zarządu
Wioletta Twardowska - Członek Zarządu

Dział Zamówień:
Marek Rudziński

marek.rudzinski@konal.pl
zamowienia@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 600 906 261
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 
         Współpraca z salonami okiennymi:
Bartosz Liebner - Kierownik

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 085 899

Operatorzy e-platformy:
Katarzyna Karda - Operator
katarzyna.karda@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 882 133 965
     
         
         
       
Osoby zainteresowane wizytą Przedstawiciela Regionalnego w siedzibie swojej firmy prosimy o kontakt:
Pan Bartosz Liebner:

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: +48 662 085 899
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39
     
 

E-platforma zakupowa KONAL, pierwsza w Polsce platforma zakupów grupowych dla branży okiennej poszukuje producentów okien PCW w 3 makroregionach:
1. makroregion północno–zachodni
2. makroregion południowo–zachodni
3. makroregion południowo–wschodni

Celem współpracy będzie obsługa klientów zarejestrowanych na e-platformie KONAL (www.konal.net.pl) oraz klientów zarejestrowanych na e-platformie MSB (www.msb.net.pl).


 


Mapa z makroregionami:
 

Naszym klientem jest klient biznesowy czyli:
1. 
salony okienne
2. 
składy i hurtownie budowlane
3. 
firmy wykonawcze
4. 
deweloperzy

Producenci PCW zainteresowani współpracą prosimy o kontakt z Przedstawicielami Regionalnymi lub z Centralą firmy.

 

JAK DZIAŁAMY

  

JAK ZAMAWIAĆ

 

POWRÓT

Osoby/firmy/salony okienne zainteresowane przystąpieniem do sieci prosimy o KONTAKT:

E - platforma KONAL - Centrala
     
Podstawowe dane firmy:
Fabryka Okien Konal S.A.

Wielki Łęck 81a
13-230 Lidzbark
KRS: 0000394387
NIP: 5711692348
Regon: 519650561
biuro@konal.net.pl
www.wgrupietaniej.net
www.facebook.pl
www.B2Bnetwork.pl
         Zarząd Spółki:
Reprezentacja jednoosobowa: 

Zbigniew Twardowski - Prezes Zarządu
Wioletta Twardowska - Członek Zarządu

Dział Zamówień:
Marek Rudziński

marek.rudzinski@konal.pl
zamowienia@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 600 906 261
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 
         Współpraca z salonami okiennymi:
Bartosz Liebner - Kierownik

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 085 899

Operatorzy e-platformy:
Katarzyna Karda - Operator
katarzyna.karda@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 882 133 965
     
         
         
Osoby zainteresowane wizytą Przedstawiciela Regionalnego w siedzibie swojej firmy prosimy o kontakt:
Pan Bartosz Liebner:

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: +48 662 085 899
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39
     
 

Katalog reklamowy - do pobrania w wersji PDF
Cennik najnowszej kolekcji - do pobrania w wersji PDF
 
Jeżeli nie chcesz pobierać plików - poniżej zdjęcia i cennik.       

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Co to jest e-platforma zakupowa KONAL (www.konal.net.pl)?

E-platforma zakupowa KONAL to miejsce gdzie kilkaset salonów okiennych konsolidują swoje zamówienia i zamawiają wspólnie towar u producenta. Łączna ilość zamawianego towaru jest bardzo duża co powoduje, iż rabaty u producentów dochodzą do niespotykanych obecnie na rynku poziomów. 

Na e-platformie KONAL pojedyncze zamówienie otrzymuje rabat jak przy zamówieniach hurtowych.

Dlaczego warto przystąpić do wspólnych zakupów?

Pojedyncze salony okienne mają ograniczone możliwości w zakresie negocjacji cen zakupu okien u producentów ze względu na małą skalę tych zakupów. Taka sytuacja powoduje, iż osiągają słabe wyniki i tracą klientów na rzecz dużych sieci handlowych.

E-platforma KONAL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mikro, małych i średnich firm w zakresie uzyskiwania cen zakupu okien PCV na poziomie dużych sieci handlowych. 

Zapraszamy wszystkie salony okienne oraz firmy z branży budowlanej do współpracy (pobierz folder reklamowy e-platformy KONAL - plik PDF).

 

 

 

 

JAK DZIAŁAMY

  

JAK ZAMAWIAĆ

 

POWRÓT

 

 Osoby/firmy/salony okienne zainteresowane przystąpieniem do sieci prosimy o KONTAKT:

 

E - platforma KONAL - Centrala
     
Podstawowe dane firmy:
Fabryka Okien Konal S.A.

Wielki Łęck 81a
13-230 Lidzbark
KRS: 0000394387
NIP: 5711692348
Regon: 519650561
biuro@konal.net.pl
www.wgrupietaniej.net
www.facebook.pl
www.B2Bnetwork.pl
         Zarząd Spółki:
Reprezentacja jednoosobowa: 

Zbigniew Twardowski - Prezes Zarządu
Wioletta Twardowska - Członek Zarządu

Dział Zamówień:
Marek Rudziński

marek.rudzinski@konal.pl
zamowienia@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 600 906 261
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 
         Współpraca z salonami okiennymi:
Bartosz Liebner - Kierownik

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 085 899

Operatorzy e-platformy:
Katarzyna Karda - Operator
katarzyna.karda@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 882 133 965
     
         
         

 

Osoby zainteresowane wizytą Przedstawiciela Regionalnego w siedzibie swojej firmy prosimy o kontakt:
Pan Bartosz Liebner:

bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: +48 662 085 899
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39
     
 

Informujemy, iż firmy, które rozpoczynają działalność lub poszerzają ofertę o w/w produkt otrzymają bezpłatne wsparcie organizacyjno-marketingowe.

Szanowni Państwo!

W związku z dużą liczbą zgłoszeń od małych i średnich firm, które chcą przystąpić do e-platformy zakupowej KONAL informujemy, iż od kwietnia 2012 r. organizujemy lokalne spotkania zapoznawczo-szkoleniowe.

Przyjście na spotkanie – nic nie kosztuje i niczym Państwo nie ryzykują. Natomiast jesteśmy przekonani, że Wasze firmy otrzymają możliwość prowadzenia  zakupów  na niespotykanych dotychczas w Polsce warunkach.

 
 
 

Poniżej przedstawiamy harmonogram, terminy oraz miejsca spotkań.

Harmonogram:
11.00 – 12.00 - Korzyści dla DYSTRYBUTORÓW z przystąpienia do e-platformy
12.00 – 14.30 - Finansowanie handlu na e-platformie, limity kupieckie, warunki finansowe
14.30 – 15.30 – E-platforma zakupowa KONAL – okna PCV, e-platforma zakupowa MSB - materiały budowlane


Terminy i miejsca spotkań:

Miasto kwiecień maj czerwiec    Adres spotkania (siedziby BRE Banku)   
TORUŃ         14.05.2012       13.06.2012       ul. Bydgoska 1
OLSZTYN    25.04.2012       23.05.2012    18.06.2012    ul. Piłsudskiego 44 A
WARSZAWA                   29.05.2012    22.06.2012    ul. Senatorska 18


Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Bartosz Liebner - Kierownik Projektu
bartosz.liebner@konal.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 662 085 899

 

Platforma zakupowa MSB (Mazurskie Składy Budowlane) to miejsce, gdzie firmy typu MMŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa) mogą kupować towar w cenach „mega hurtowych” czyli w takich w jakich kupują duże sieci handlowe

E-platforma to w dużym uproszeniu "spółdzielnia" firm handlujących materiałami budowlanymi, która negocjuje warunki zakupu towarów u dostawców (producentów, importerów).

 

 


 

Jak działamy na e-platformie MSB?

1. Konsolidujemy zamówienia na określony towar handlowy z ponad 2.000 małych i średnich sklepów/hurtowni/składów z całej Polski

2. Zbiorcze zamówienie na towar składamy u dostawcy

3. Dostarczamy towar do każdego punktu handlowego, który złożył zamówienie

Więcej informacji na temat funkcjonowania e-platformy MSB pod adresem www.msb.net.pl 

Folder reklamowy e-platformy KONAL - plik do pobrania w formacie PDF 
Folder reklamowy e-platformy MSB - plik do pobrania w formacie PDF 
 

 

 

 

 

 


 
 Pragniemy Państwa poinformować, iż w dniach 23-25.03.2012 w Lidzbarku odbyło się pierwsze zapoznawczo - szkoleniowe zebranie MSB.net S.A. W spotkaniu tym wzięli udział nasi DYSTRYBUTORZY z całego kraju.

Wkład i zaangażowanie naszych klientów utwierdziło nas w przekonaniu, że nasz projekt jest na właściwej drodze. E-platforma przy pomocy naszych klientów rozwija skrzydła i w najbliższym czasie ma szansę stać się jedną z największych grup zakupowych materiałów budowlanych. 

Skumulowane zakupy są autorskim, pionierskim projektem co czyni je jeszcze atrakcyjniejszym „produktem”. My z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty osiągnęły satysfakcjonujące dla naszych dystrybutorów ceny.

Zagadnienia poruszone na spotkaniu rozwiały wątpliwości dotyczące funkcjonalności naszej platformy. Pytania zadawane często przez naszych klientów zostały omówione przez zaproszonych przez nas gości w wyczerpujący sposób.

Najważniejsze kwestie jakie poruszaliśmy na konferencji: 
1. Finansowanie handlu na e-platformie
2. Korzyści dla DYSTRYBUTORÓW z przystąpienia do e-platformy (prezentacja - po pobrania)
3. Szablony stron internetowych, adresy mailowe dla DYSTRYBUTORÓW 
4. Oferta Fabryki Okien KONAL w zakresie stolarki otworowej PCV (www.konal.pl)

Z opinii DYSTRYBUTORÓW obecnych na konferencji wiemy, że były to pożytecznie spędzone wspólne chwile.

W przypadku zainteresowania współpracą, przystąpieniem do e-platformy MSB prosimy o kontakt z Przedstawicielem Regionalnym. Dane kontaktowe pod adresem: http://www.msb.net.pl/Public/MapLocalizations.

Zdjęcia z konferencji dostępne na naszej stronie na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Mazurskie-Sk%C5%82ady-Budowlane-MSB/326011467419019

Strona 1 z 1 (18 rekordy)
Ilość rekordów na stronie:
v
Aktualności   |   O Firmie   |   Kumulacje   |   Giełda   |   Zamówienia   |   Skontaktuj się z nami...